Oyun tutkunları Bimeks Gençlik Şöleni'nde yarışacak!

07/05/07

Bimeks, Intel'in yeni nesil, dört çekirdekli işlemcisi Core 2 Quad'ı deneme fırsatı bulacağınız siz oyun tutkunlarını, Bimeks mağazalarında düzenlenecek Gamemaster Oyun Turnuvası'nda kıyasıya mücadeleye davet ediyor. Intel Core 2 Quad ile güçlendirilmiş Casper Gamemaster Quattro'nun sağlayacağı ileri oyun teknolojisi ile yüksek hız ve performansa hazır olun.

Bimeks, Casper ve Intel işbirliğiyle Bimeks mağazalarında 5-6 Mayıs'ta ön eleme, 12-13 Mayıs'ta yarı final ve 19 Mayıs'ta ise finali gerçekleştirilecek olan Gamemaster Oyun Turnuvası'nda katılımcılar, Intel Core 2 Quad işlemcili bilgisayarlarla yüksek hız ve performansta oyun oynamanın keyfini çıkartacaklar.

5-6 Mayıs'ta ön elemelerin gerçekleştirileceği turnuvada Pro Evolution Soccer 6 futbol oyunu oynanacak. Turnuva'da ileri konfigürasyon ve yüksek performanslı Casper Gamemaster Quattro'ya, Intel mikro mimarisinin üstün ürünü, mükemmel hız ve performansıyla Intel Core 2 Quad işlemcisi eşlik edecek. Intel Core 2 Quad işlemcinin takım kaptanlığını üstlendiği Casper Gamemaster Quattro'nun konfigürasyonu Nvidia, Kingston, Seagate, MSI ve Logitech'in sunduğu en son teknolojilerle oyun severlere inanılmaz bir oyun deneyimi yaşatacak.

5-6 Mayıs 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek ön eleme maçlarında iki kişi birbirleriyle 10 dakika boyunca kıyasıya mücadele edecek. Maçların sonunda kazanan oyuncu kayıt formunu dolduracak. Ön elemeler aşağıdaki merkezlerde Bimeks mağazalarının önünde gerçekleştirilecek:

İstanbul Avrupa Yakası: Bimeks Teknoport- İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul, Bimeks Maslak- Maslak Doğuş Power Center İstanbul Anadolu Yakası: Bimeks Maltepe- Maltepe Carrefoursa, Bimeks Ümraniye-Ümraniye Carrefoursa

12-13 Mayıs 2007 tarihlerinde, tek katta 6000 metrekare alışveriş alanıyla Türkiye'nin en büyük ve en farklı teknoloji mağazası Bimeks Teknoport'ta yapılacak olan yarı finallerde de yine maçlar 10 dakika sürecek ve yarışan her iki kişiden biri turnuvaya devam etme şansını elde edecek. 19 Mayıs'taki Bimeks Gençlik Şöleni'nde yapılacak finallerle de başarı ortalamasına göre sıralanacak ilk 11 belirlenecek. Turnuva kapsamında ayrıca Intel Core 2 Quad işlemcisinin gücünü test edecek Overclock şov ve futbolcu gösterileri yer alacak. Ayrıca Intel Teknik Ekibi iki farklı performans demosuyla turnuvaya heyecan katacak.

Ödüller

İlk onbire girecek yarışmacılara birbirinden güzel hediyeler verilecek.

 1. Casper Game Master
 2. Intel Core 2 Quad ve 965 Anakart
 3. MSI Nvidia Gerforce 8800 GTX ekran kartı
 4. Philips Oyun Monitörü
 5. 5.Philips Oyun Monitörü
 6. Philips Oyun Monitörü
 7. Kingston K-PEX100 Portable Video Player
 8. Seagate 80 GB Taşınabilir Harddisk
 9. Logitech Oyun Seti
 10. Logitech Oyun Seti
 11. Logitech Oyun Seti

News

Bimeks Haber