Bimeks Teknoport 1. yaşını muhteşem kampanyalarla kutluyor!

04/01/08

Türkiye’nin tek katta en büyük teknoloji mağazası Bimeks Teknoport 1. yaşını birbirinden cazip kampanyalar ile kutluyor. Bimeks Teknoport’tan 1000$ + KDV değerinde alışveriş yapan herkes Türkiye’de dilediği yere bedava uçuyor. Bimeks Teknoport 1.yılına özel binlerce üründe muhteşem fırsatlar sunuyor. Kaçırılmayacak indirimleri, hediye çekleri, şaşırtan fırsatları ve ödeme kolaylıkları ile Bimeks Teknoport herkesi birinci yaş kutlamasına davet ediyor. Etkinlik kapsamında Bimeks ayrıca muhteşem hediyeleri ve FotoFanClub işbirliği ile ‘değerlerimiz’ konulu bir fotoğraf yarışması düzenliyor. 3 Mart’ta sona erecek yarışmanın finalistlerini birbirinden özel ödüller bekliyor.

Türkiye’nin tek katta en büyük teknoloji mağazası Bimeks Teknoport geçtiğimiz yıl Ocak ayında kapılarını teknolojiseverlere açmıştı. Bimeks, 2008’in ilk aylarında Bursa ve ardından Bostancı’da açacağı yeni Teknoport mağazaları ile teknolojiyi Türkiye ile buluşturmaya devam edecek.

Bimeks Teknoport ile Türkiye’nin her yerine uçmak bedava!

Bimeks Teknoport 1.yaşını yepyeni bir uçak kampanyası ile kutluyor. Sadece İstanbul’daki değil tüm Türkiye’deki teknoloji meraklılarını yeni teknolojilerle tanıştırmayı hedefleyen Bimeks Teknoport, hem İstanbul hem de diğer tüm illerdeki ziyaretçilerine bu özel kampanya ile sesleniyor. Türkiye’nin tüm illeri ile arasındaki mesafeyi 1.5 saate indiren Bimeks Teknoport, binlerce ürün arasından 1000$+KDV değerinde alışveriş yapan herkesi Türkiye’de dilediği yere bedava uçuruyor. 2000$+KDV değerinde alışveriş yapanlar ise bedava gidiş dönüş uçuş hakkı kazanıyorlar. 31 Ocak’a kadar devam edecek kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Bimeks Teknoport mağazasından ya da www.bimeks.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

1.Yaşa özel kaçırılmayacak indirimler, tüm ürünlerde 6 taksit %12 Hediye Çeki

1. yılına özel kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bimeks Teknoport’ta herkesi bilgisayarlarlar, televizyonlar, dijital fotoğraf makineleri ve daha binlerce üründe kaçırılmayacak indirimler bekliyor. Bimeks Teknoport müşterilerine sunulan diğer cazip teklifler arasında 41 üründe çok özel fiyatlar, kampanya dışındaki tüm ürünlerde 6 taksit ve %12 hediye çeki avantajı yer alıyor.

Bimeks Teknoport, 1. yaşını birbirinden özel fırsatlarla kutluyor. Tüm Türkiye’de istenilen yere bedavaya uçuş, %12 hediye çeki, binlerce üründe kaçırılmayacak indirimler… Ziyaretçilere sadece bu zengin seçeneklerden birine karar vermek kalıyor.

Her güne özel sürpriz ürünler

Bimeks Teknoport’ta yıldönümüne özel her gün bir üründe sürpriz fiyat uygulanıyor. Mağazayı ziyaret edenler her gün farklı bir kampanyadan yararlanma fırsatı buluyorlar.

Bimeks’ten hediye dolu fotoğraf yarışması

Bimeks Teknoport 1. Yaş etkinlikleri çerçevesinde Bimeks, Fotofanclub işbirliği ile 5 Ocak – 3 Mart 2008 tarihleri arasında düzenlediği ‘değerlerimiz’ konulu fotoğraf yarışmasında fotoğrafseverleri bir araya getiriyor. Fotoğraf tutkusunu içinde yaşatan her yaşta profesyonel ve amatör tüm fotoğrafseverler bu yarışmada buluşuyor. Türkiye’nin dört bir yanında bize miras kalmış tarihi değerler, üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin sayısız doğal zenginlikleri, toplumsal yaşamımızın vazgeçilmezleri, geleneklerimiz, göreneklerimiz, bayramlarımız, düğünlerimiz, yemeklerimiz, el sanatlarımız, insanımız… Bizi biz yapan tüm değerlerimiz bu yarışmanın konusunu oluşturuyor.

Ülkemizin tarihi, doğal ve kültürel değerlerini unutulmaz karelerde yakalayan fotoğrafseverleri muhteşem ödüller bekliyor. Bimeks Teknoport’un 1. yıldönümüne özel düzenlenen fotoğraf yarışmasında birinci Apple iMac 20’’ masaüstü bilgisayar ve Apple Aperture 1.5 profesyonel fotoğraf işleme yazılımı, ikinci Pentax K100D D-SLR dijital fotoğraf makinesi ve üçüncü Kodak Easyshare EX1011 10” dijital fotoğraf çerçevesi ile ödüllendirilecek. Yarışmada ayrıca ilk üç dışında dereceye giren katılımcılara sıralamaya göre 2 adet Western Digital Taşınabilir HDD ve 5 adet HP foto yazıcı hediye edilecek. Jüri Özel Ödülü olarak Toshiba Satellite A200-1VL dizüstü bilgisayar ve ilk 100 kişiye 180 YTL değerinde FotoFanClub Platin üyelik ile yarışmaya katılan herkese 40YTL değerinde FotoFanClub 1 yıllık Silver üyelik hediye edilecek.

Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı Süha Derbent, Marmara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Emre İkizler, Moda ve Reklam Fotoğrafçısı Tamer Yılmaz ve Erhan Kaya gibi birçok fotoğraf ustasının jüride yer aldığı yarışmanın sonuçları 12 Mart 2008 tarihinde www.bimeks.com.tr ve www.fotofanclub.com adreslerinde açıklanacak. Tüm Bimeks mağazalarından yapacağınız alışverişlerde alacağınız fatura üzerindeki yarışma kodunu kullanarak www.fotofanclub.com adresinden hesabınızı aktive edip yarışmaya fotoğraf gönderebilirsiniz. Yarışma ile ilgili detaylı bilgiyi www.bimeks.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

News

Bimeks Haber