Bimeks'ten bir günde 4 mağaza birden

17/11/09

Bu yıl 20. yaşını dolduran Bimeks bugün 4 yeni mağaza birden açtı. Bimeks Teknoport Neomarin Pendik, Bimeks Forum İstanbul mağazaları ve yenilenen Teknoport Metrocity ve Teknoport Yeşilköy açılışa özel çılgın kampanyaları ile ziyaretçileriyle buluştu. Vatandaşlar açılışa yoğun İlgi gösterdi. Teknolojide son yenilikleri görmek ve indirimli ürünlerden almak isteyenler sabahın erken saatlerinden itibaren mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Mağaza yetkilileri vatandaşları bölüm bölüm alarak içeride izdiham oluşmasını engelledi.

Bir ayda 5 mağaza ile sektörde bir ilk

1990'da teknoloji perakendeciliğini başlatan ilk isim olan Bimeks, biri Teknoport olmak üzere bir ayda toplam 5 mağaza açarak sektörde bir ilke imza attı. 6 Kasım'da açılan Bimeks Metroport ve bugün büyük bir şölenle açılan Bimeks Teknoport Neomarin, Bimeks Forum İstanbul mağazaları ve yenilenen Teknoport Metrocity ve Teknoport Yeşilköy mağazalarıyla Bimeks, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Anadolu yakasının ilk Teknoport mağazası; Bimeks Teknoport Neomarin

Bimeks'in yaşam merkezi olarak adlandırdığı büyük mağaza konsepti Bimeks Teknoport şimdi de Anadolu yakasında hizmet vermeye hazırlanıyor. Bugün açılışı yapılan Teknoport Neomarin'de tüketiciler teknoloji denince akla gelen her türlü ürünü tek çatı altında görebilecekler. Dünyaca ünlü markaların en son modellerini fatura istemeyen en iyi fiyat garantisi ile sunan Bimeks Teknoport Neomarin'de ayrıca alışveriş arasında kahve molası verebileceğiniz bir cafe, siz alışveriş yaparken çocuğunuzu güvenle bakıcılara teslim edebileceğiniz çocuk oyun odası, ürünlerinizle ilgili yardım alabileceğiniz teknik destek noktası ayrıca tüm baskı işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir de Baskı Merkezi bulunuyor.

Bimeks'in diğer açılışı ise Forum İstanbul mağazasıydı. Türkiye'nin ilk dev akvaryumunun bulunduğu Alışveriş Merkezi'nde açılan yeni mağaza, açılışa özel çılgın kampanyaları, süper fiyatları, birbirinden özel sürpriz hediyeleri ve ödeme kolaylıkları ile tüketiciye çok kazançlı seçenekler sundu.

Bimeks Teknoport Metrocity ve Bimeks Teknoport Yeşilköy yenilenen yüzleriyle ziyaretçileriyle buluştu

Bimeks'e gelen müşteriler Teknoport Metrocity ve Teknoport Yeşilköy mağazalarının yenilenen yüzleriyle kahve keyfinin tadına doyamayacaklar. Ziyaretçiler Teknoport Metrocity içinde yer alan cafedeki bilgisayarlardan ücretsiz internet keyfi ile hem işlerini halledebilecek, hem de eğlenebilecekler. Ayrıca müşterilerin beklentilerine göre daha iyi hizmet vermek amacıyla gerçekleştirilen yenileme çalışmalarının ardından Bimeks Teknoport Yeşilköy bugün ziyaretçileriyle tekrar buluştu.

News

Bimeks Haber