BİMEKS DİYARBAKIR’DA İNDİRİMLERİYLE GÜNDEME OTURDU

27/12/10

Ardı ardına mağazalar açan Bimeks'in Türkiye genelindeki 36'inci, Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki 2. mağazası 25 Aralık Cumartesi günü sabah saat 09.00'da Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Bimeks Genel müdürü Arif Bayraktar ve franchise ortakları DB Elektronik adına Ömer Halfeoğulları ve Fatih Bayraktar katılımıyla büyük bir izdihamla Diyarbakır'da açıldı. Bu mağaza aynı zamanda Bimeks'in 3. Franchise mağazası olma özelliğini taşıyor.

Bimeks’in 2010 yılı içindeki son mağazası olan Diyarbakır mağaza açılışına özel 2 hafta boyunca 200’ün üzerindeki teknoloji ürünü %70 ‘e varan indirimlerle satışa sunuldu. 199 USD+KDV’ye Dell Netbook, 1,967 TL’ye 102 ekran Samsung LED LCD TV, 599 TL’ye Samsung çamaşır makinesi gibi ürünlerin fiyatları normal piyasa fiyatların çok altında satışa sunuldu.

Teknoloji denilince akla gelen tüm ürünlerin yer aldığı Diyarbakır mağazasında, Bilgisayardan, Televizyona, oyun konsollarından Beyaz eşyaya ve küçük ev aletlerine kadar yüzlerce çeşit ürünün bulunduğu mağazaya vatandaşların yoğun rağbet gösterdi. Mağazanın önünde gece saatlerinden itibaren kuyrukta oluşan 3.000’in üzerindeki müşteri mağazanın açılmasıyla beraber indirimli ürünlerden alabilmek için birbirleri ile yarıştı. Açılışta müşterilerin güvenli ve sorunsuz alışveriş yapabilmeleri adına güvenlik önlemleri alındı.

Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar Bimeks`in yerli bir firma olduğunun altını çizerek, hedeflerinin Türkiye`deki her ilde mağaza açmak olduğunu dile getirerek şunları söyledi:

“Diyarbakır Türkiye'nin büyük, gelişmiş kentlerindendir. Güneydoğunun nüfus olarak da büyük illerindendir. Bimeks’i franchise ortağımızla beraber Diyarbakır’a getirmekten, tüketicimize hem daha fazla ürünü, hem en taze teknoloji ürünleri en iyi fiyat garantisi ile ve en iyi ödeme seçenekleri ile sunmaktan dolayı mutluyuz.

Bimeks güç ve güvenini arkanıza alarak; bir teknoloji market yatırımcısı olabilirsiniz. Bimeks yönetimi sizin için yer analizi, kazanç analizi, ürün gamı planlaması, reklam planlaması, mağaza içi dekorasyon gibi bir çok konuda sizlerle işbirliği içerisinde hareket ediyor ve görmüş olduğunuz Bimeks’lerden biri de sizin oluyor. Yatırımcıya düşen Bimeks ailesinin bir ferdi olarak yirmi yıllık birikmiş tecrübenin, iş bilirliğin ve kazancın ortağı olmak.

Bimeks kazan-kazan modeli ile oluşturduğu kendine özgü franchise modeli ile hem kazandırıyor, hem kazanıyor.

Bimeks, 2010 yılı itibariyle kendine özgü Franchise sistemi ile büyüme hızına hız katmaya ve yeni projeler, yeni mağazalar ile Türkiye’nin en iyi markası olma yolunda emin adımlarla büyümesini sürdürecektir. 2010 yılında Nevşehir, Kastamonu, Kahramanmaraş, İskenderun, Ankara Acity, Manisa, Gaziantep ve Diyarbakır gibi yeni iller de dahil olmak üzere 8 yeni mağazayı hizmete soktuk. 2011 yılının başında Samsun ve İzmir mağazalarımızı da franchise ortaklarımızla beraber açıyoruz. Görüşmesi devam eden çok sayıda franchise adaylarımızın uygun olan projeleri de bu açılışlara müteakip sırasıyla gündeme alınacaktır. “

News

Bimeks Haber