BİMEKS DOĞU ANADOLU'DAKİ İLK MAĞAZASINI ERZİNCAN'DA AÇTI

21/05/11

Her geçen gün gücüne güç katarak büyüyen Bimeks, Doğu Anadolu bölgesindeki ilk mağazasını Erzincan’da açtı. Türkiye genelinde 22 il’de toplam 41 mağazaya sahip olan Bimeks 42. Mağazasını 21 Mayıs Cumartesi saat 09:00'da Atatürk Mah. Nerim Tombul Caddesi'nde, Erzincan Valisi Abdülkadir Demir, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar ve Erzincan Franchise ortağı İbrahim Duman’ın katılımları ile açıldı. 9.Franchise mağazası olma özelliğini de taşıyan mağazaya Erzincan halkı ve basın yağan yağmura rağmen yoğun ilgi gösterdi. Açılış nedeni ile indirimden faydalanmak isteyen Erzincanlılar mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturdular. Açılışa özel 899 TL den satılan 32” Samsung LED TV’ye yoğun talep oldu.

Gittiği her yere ürün ve hizmet kalitesini ve en iyi fiyat garantisini götürmeyi ilke haline getiren Bimeks’in Genel Müdürü Arif Bayraktar “Biz gittiğimiz her yere kaliteyi götürdüğümüzü söyledik. Ve bu söylemimizin de halkımız tarafından ne kadar benimsendiğini bugünkü açılıştaki halkın yoğun ilgisinden de anladık. Biz her açılışımızda gördüğümüz bu ilginin sayesinde daha fazla çalışma ve daha iyisini yapma arzusu ile doluyoruz. Bundan sonra da her ilde mağaza açmaya devam edeceğiz” dedi.

Bimeks hakkında

1990 yılında kurulan Türkiye’nin ilk teknoloji mağazası BİMEKS bugün 23 ilde faaliyete geçirdiği 42 mağaza ve 500 çalışanı ile verdiği danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye’nin öncü mağazalarından biridir. AVM içinde kurulan ilk teknoloji mağazası olan BİMEKS, 1997 – 2007 yıllarını kapsayan bilişim 500 araştırmasında, Türkiye’nin en hızlı büyüyen bilişim şirketi seçildi.

2010 yılı itibariyle kendine özgü Franchise sistemi geliştirerek Anadolu’ da büyüme hızına hız katmıştır. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Halka Arzı ile Türkiye’nin Halka açılan ilk Teknoloji perakendecisi firması olmuştur. Yeni projeleri, yeni mağazaları ile Bimeks, 21. yılında da Türkiye’nin sektöründeki en iyi markası olma yolunda emin adımlarla büyümesini sürdürmeye ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edecektir.

BİMEKS'in internetteki perakende satış noktası www.bimeks.com.tr'dir. Bu hizmet Bimeks'in geniş ürün yelpazesi, sürekli güncellenen fiyat ve teknik bilgi içeriği, güvenli çevrimiçi ticaret alt yapısıyla ev veya ofis ortamından süre sınırsız müşterilerine alışveriş yapma imkânı tanımakta; Bimeks’ in hizmet farkını sanal ortamda yaşatmaktadır. Bimeks’in kampanya ve fırsatlarından anında haberdar olmak www.facebook.com/bimeks adresini takip edebilirsiniz.

News

Bimeks Haber