ADAPAZARI'NDA TEKNOLOJİ SEZONU AÇILDI

08/07/11

Bimeks Adapazarılı teknoloji severlerin kalbini fethetti. Türkiye’nin halka açık tek teknoloji perakendecisi, güçlü ve köklü teknoloji markası Bimeks Adapazarı Kültür Merkezi içindeki yeni mağazasını açtı. Bimeks’in Türkiye genelindeki yeraldığı 28. İli olan Sakarya’da her türlü detay düşünülerek hazırlanan mağaza 740 metrekare alanda hizmet verecek. Bimeks Adapazarı’na teknoloji perakendeciliğinde kaliteli ve güvenilir hizmeti getirdi. Küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, LCD Televizyondan cep telefonuna, fotoğraf makinesinden, bilgisayara yüzlerce ürün çeşidinin yer aldığı mağaza Adapazarı’nı en iyi fiyat garantisi ile tanıştırdı.

Bimeks’in Türkiye genelindeki 47. Mağazası Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar’ın katılımı ile açıldı. Bimeks Yönetim kurulu Başkanı Murat Akgiray açılışta yaptığı konuşmada “Bimeks Adapazarı’na yakışır bir mağaza hazırladı. 740 metrekare alanda hizmet verecek mağazamız ürün çeşitliliğiyle Adapazarı halkının her türlü teknoloji ihtiyacını karşılayacak. Türkiye genelindeki 47. Mağazamızı Adapazarı halkının hizmetine sunmaktan mutluyuz.” dedi.

Bimeks her gün daha güçlü atılımlarla hedefine doğru ilerlemeye devam ediyor. Türkiye’nin halka arzını gerçekleştirmiş tek teknoloji perakendecisi, sektöründe pek çok ilkin öncüsü olan Bimeks; gittiği her bölgeye kaliteli ve güler yüzlü hizmeti götürüyor. Yurt genelindeki 47. mağazasını Adapazarı’nda açan Bimeks, her alışverişinize bedava uçuş mili kazandıran tek teknoloji marketi.

News

Bimeks Haber