SAMSUN’DAKİ İKİNCİ BİMEKS BAFRA’DA AÇILDI

25/08/11

Teknoloji perakendeciliği sektörünün güçlü markası Bimeks, 52. Mağazasını Samsun’un güzel ilçesi Bafra’da açtı.

Tüm yurtta gerçekleştirdiği açılışlarla hızla büyümeye devam eden Bimeks, Ramazan ayında da büyümesine devam ediyor. Türkiye genelinde 31 ilde hizmet veren Bimeks Samsun’daki ikinci mağazasının açılışını Bafra’da gerçekleştirdi. Vatandaşlardan yoğun ilgi gören mağazanın açılışına Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar ve Bafra Franchise ortakları Muhammet Öcal, Mustafa Öcal ve Salih Töre katıldı.

Teknoloji perakendeciliği sektörünün güçlü markaları arasında yer alan Bimeks, gittiği her bölgeye yüzlerce çeşit teknoloji ürününü götürmekle kalmıyor; teknolojide en iyi fiyatı ve teknoloji perakendeciliğinde en iyi hizmeti de beraberinde getiriyor. Teknoloji müşterilerinin her alışverişinde bedava uçuş mili kazanabileceği tek perakende noktası olan Bimeks, aynı zamanda Türkiye’nin halka arzını gerçekleştirmiş ilk ve tek teknoloji perakende firması. 21 yıldır Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe hizmet veren firma, sektöründe pek çok ilkin sahibi olan öncü bir kuruluş. Bimeks bu hafta iki mağaza açılışı gerçekleştirecek. 27 Ağustos’da, bayramdan önceki son Cumartesi de Erzurum’da gerçekleştireceği açılışla Erzurumlulara teknoloji bayramını yaşatacak. Açılışta konuşma yapan Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar; “Bimeks franchise sistemi güvenilir ve kazançlı bir franchise modelidir. Her yaptığımız franchise mağaza açılışıyla bunu bir kez daha kanıtlıyoruz. Çok kısa bir zaman diliminde franchise mağazalarımızı 17’ye çıkarttık. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Bafra Bimeks mağazası ise Samsun’un ikinci Bimeks franchise’ı. Bu ilgi bizim için büyük bir gurur. Her ilde en az bir Bimeks olana dek hızla büyümeye devam edeceğiz.”şeklinde konuştu.

Bimeks Bafra mağazası 260 metrekare alanda hizmet verecek ve bilgisayardan cep telefonuna, televizyondan fotoğraf makinesine, oyun konsolundan araç teknolojisine, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine yüzlerce çeşit tüketici elektroniği ürününü Bafralılara sunacak. 25 Ağustos Perşembe günü Kızılırmak mah. Yaşardoğu cad. ‘sinde saat 09.00’da açılan mağazada açılışa özel yüzlerce üründe çok özel indirimler uygulandı. Bimeks’in kampanya ürünlerinden; Nokia E63 cep telefonu 449 TL yerine 329 TL’den, HP Compac Mini netbook KDV hariç 319 $ yerine 199 $’dan, Panasonic 82 Ekran LCD TV 999 TL yerine 699 TL’den, HP Deskjet yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi KDV hariç 65$ yerine 33$’dan satışa sunuldu.

News

Bimeks Haber