ELAZIĞ’DA TEKNOLOJİNİN YENİ ADRESİ BİMEKS

17/09/11

Bimeks Elazığ mağazası hizmete girdi. Açılışa vatandaşlar çok yoğun ilgi gösterdi.

Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinin ilk markası olan Bimeks, 54. Mağazasının açılışını bu sabah gerçekleştirdi. Bimeks mağazalarının olduğu 33. Şehir olan Elazığ mağazasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Elazığ Merkez, Gazi Caddesi Muammer Çorbacıoğlu sokaktaki açılışa Elazığ Vali Yardımcısı Altuğ Çağlar, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Elazığ franchise ortağı Hükmü Şağbanşua ve Ahmet Şağbanşua katıldı

Doğuda ve Batıda gerçekleştirdiği açılışlarla tüm yurda teknolojide iyi fiyatı götürmeye devam eden Bimeks; Eylül ayının ilk mağazasının açılışını Elazığ’da gerçekleştirdi. Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışta yaptığı konuşmada “Hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Biz bu yılsonuna kadar tüm yurtta 56 mağaza sayısına ulaşmayı planlıyorduk. Bugün 54. mağazamızı açtık. Eylül sonuna kadar 56 mağazayı açmış olacağız. Bu hızlı büyüme, hedeflerimizde revizyon gerektirdi. 2011 yıl sonuna kadar tüm yurtta 65 mağazamız ile; iyi fiyatlı teknoloji hizmetini daha geniş kitlelere ulaştıracağız. Elazığ mağazamız tüm Elazığlılara hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Elazığ mağazası franchise ortağı Ahmet Şaban Şua ise şunları söyledi: “Elazığ halkı teknolojiyi seviyor ve kullanıyor. Bu ihtiyacı uygun fiyatlarla karşılayacakları bir markanın şehrimize gelmesine vesile olduğum için gururluyum. Bimeks yetkililerine katkılarından dolayı teşekkür ederim.”

Teknoloji müşterilerinin her alışverişinde bedava uçuş mili kazanabileceği tek perakende noktası olan Bimeks, aynı zamanda Türkiye’nin halka arzını gerçekleştirmiş ilk ve tek teknoloji perakende firması. 21 yıldır Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe hizmet veren firma, sektöründe pek çok ilkin sahibi olan öncü bir kuruluş. Bimeks Elazığ mağazası 320 metrekare alanda hizmet verecek ve bilgisayardan cep telefonuna, televizyondan fotoğraf makinesine, oyun konsolundan araç teknolojisine, küçük ev aletlerinden aksesuara yüzlerce çeşit tüketici elektroniği ürününü Elazığlıların hizmetine sunacak

Her açılışta olduğu gibi Elazığ açılışında da pek çok üründe açılış indirimi uygulandı. Bimeks’in kampanya ürünlerinden; LG 82 ekran LCD TV 1099 TL yerine 999 TL’den, HP Compaq Mini netbook KDV hariç 319 $ yerine 199 $, Rowenta Elektrikli süpürge 199 TL yerine 99 TL’den, Transcend 8 GB flash bellek 27,90 TL yerine 19.90 TL satışa sunuldu.

News

Bimeks Haber