BİMEKS ANTAKYA MAĞAZASI AÇILDI

15/10/11

Teknoloji perakendeciliğinin güçlü firması Bimeks; Antakya merkezde açıldı. 14 Ekim’de açılan Prime Mall AVM’nin içerisinde bulunan Bimeks mağazası, bugün Antakyalıların hizmetine girdi.

“Tüm yurtta her ilde en az bir Bimeks olacak” hedefiyle yola çıkan Bimeks, Hatay’a ikinci mağazasını açtı. Hatay’ın İskenderun ilçesinde hizmete devam eden İskenderun mağazasına, ikinci Bimeks Antakya merkeze geldi.

430 metrekare alanda hizmet veren mağazanın açılışı 15 Ekim Cumartesi, saat 10.00’da; gerçekleşti. Bimeks’in 54. Mağazası olan Antakya Bimeks’in açılışına Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar katıldı. Bayraktar açılışa özel yaptığı konuşmada ; ”Bugün Prime Developmant bünyesinde dün açılışı gerçekleşen AVM’nin içerisinde, 54. Mağazamızı açıyoruz. Antakya’lılar yeni bir AVM’ye kavuştular, üstelik bu AVM içerisinde iyi fiyatlı teknolojiyi de bulabilecek. Antakyalılara kaliteli, güvenilir ve cep yakmayan teknoloji hizmetini sunmak için geldik. Hepimize hayırlı, uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Teknoloji müşterilerinin her alışverişinde bedava uçuş mili kazanabileceği tek perakende noktası olan Bimeks, aynı zamanda Türkiye’nin halka arzını gerçekleştirmiş ilk ve tek teknoloji perakende firmasıdır. 21 yıldır Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe hizmet veren firma, sektöründe pek çok ilkin sahibi olan öncü bir kuruluştur.

Bimeks’in her açılışında olduğu gibi Antakya açılışında da onlarca üründe açılışa özel indirimler yapıldı. İndirimli ürünlerinden bazıları şunlar: Nokia dokunmatik ekran C3-01 cep telefonu 499 TL yerine 399 TL; Saba LED TV 999 TL yerine 699 TL; HP Mini Netbook 369 $ yerine 199 $; Gold Master Uydu Alıcı 139,90 TL yerine 99,90 TL; Indesit Çamaşır Makinesi 899 TL yerine 699 TL’den satışa sunuldu.

Bimeks her evin, herkesin ihtiyacı olan teknolojiye, her cebe uygun fırsatlarla sahip olması için; Doğu’dan Batı’ya her şehirde açılışlar gerçekleştirmeye devam edecek.

News

Bimeks Haber