BİMEKS’İN SON DURAĞI KONYA EREĞLİ

16/06/12

Bimeks Türkiye genelindeki 64. mağazasının açılışını 16 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da Konya Ereğli’de gerçekleştirdi. Mağaza önünde sabahın erken saatlerinde uzun kuyruk oluşturan vatandaşlar teknoloji ürünlerini indirimli fiyatlarla alma sevincini yaşadılar.

Bimeks Anadolu’daki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. İç Anadolu bölgesinin ve Konya’nın önemli ilçelerinden Ereğli’ye geniş ürün çeşidini, güler yüzlü hizmeti, istihdamı ve iyi fiyatı götüren Bimeks, Ereğli mağaza açılışını, 16 Haziran Cumartesi günü, saat 10.00’da Park Site Alışveriş Merkezinde gerçekleştirdi. Açılışa; Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Park Site AVM Müdürü Canan Gülsoy ve mağaza açılışını bekleyen ilk Bimeks müşterisi katıldı. Konya’da 2. şubesinin açılışını gerçekleştiren Bimeks’in açılışına vatandaşların ilgisi yoğundu. Sabahın erken saatlerinde kuyruğa giren müşteriler indirimli ürünlerden alabilmek için birbirleriyle yarıştılar.

Türkiye’nin Halka Arz’ını gerçekleştirmiş ilk teknoloji perakende firması olan Bimeks, tüm yurda iyi fiyatlı teknolojiyi götürmek üzere çalışmalarına devam ediyor. Park Site AVM’de 264 metrekarelik satış alanında tüketicilere hizmet verecek olan Bimeks’in Ereğli mağazası diğer Bimeks mağazaları gibi yüzlerce markanın binlerce teknoloji ürününü Ereğlililerle buluşturdu.

2012 yılında 50 ilde, 76 mağazaya ulaşma hedefinin üzerine çıkacağını ifade eden Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışa özel yaptığı konuşmada “Bimeks 2012 yılında pazar payını arttırarak, yatırımlarına hız kesmeden devam ederek büyüyor. Bimeks’in bu başarısını güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışına ve iyi fiyat garantisine bağlıyoruz. İnşallah 2012 sonunda Türkiye nüfusunun %87’sine ulaşmış olacağız. Şimdi de aynı kaliteli hizmeti Ereğli halkına sunmak için burada bulunuyoruz. Artık Ereğlililer de teknoloji alışverişlerinde iyi fiyat garantisinden ve güler yüzlü hizmetten daha yaygın olarak yararlanabilecekler. Bimeks tüm yurda bu avantajlı hizmeti götürebilmek adına geceli gündüzlü çalışıyor. 2012 Bimeks yılı olacak, Ereğli mağazamız tüm Ereğli halkına hayırlı olsun” dedi.

Sektöründe pek çok ilki başarmış Bimeks, her alışverişinizde bedava uçuş mili kazanacağınız tek perakende noktası. Açılışı yapılan Ereğli Bimeks mağazasında 264 metrekarede bilgisayardan cep telefonuna, fotoğraf makinesinden mp3 çalara, televizyondan oyun konsoluna, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya binlerce ürün Konya Ereğli'li tüketicinin beğenisine sunuldu.

News

Bimeks Haber