BİMEKS ADANA TEKNOPORT MAĞAZASI AÇILDI

28/01/12

Teknoloji perakendeciliğinin güçlü firması Bimeks, yılın ilk açılışını Adana Seyhan’da gerçekleştirdi. Bimeks’in Adana’daki ikinci mağazası aynı zamanda da Türkiye genelindeki sekizinci teknoport mağazası olarak hizmete başladı. Daha fazla teknolojiye daha iyi fiyatlarla ulaşan Adanalıların açılışa ilgisi yoğun oldu.

Teknolojinin ve ilklerin öncüsü Bimeks sekizinci teknoport mağazasının açılışını 28 Ocak Cumartesi günü saat:09.00’da Adana M1 Alış Veriş Merkezi yanında, Adana Vali yardımcısı Reşat Özdemir ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar’ın katılımıyla gerçekleştirdi. 1100 metrekare satış alanıyla hizmet verecek olan mağaza tüm Adana ve çevresinin her türlü teknoloji ihtiyacını karşılayacak. Mağazada bilgisayardan cep telefonuna, fotoğraf makinesinden mp3 player’a, televizyondan oyun konsoluna, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya binlerce ürün Adanalıların beğenisine sunuldu.

2011 yılında 22 açılış gerçekleştiren Bimeks, mağaza sayısını Adana’ya açtığı 2. mağaza ile 56’ya yükseltti. Hibrit büyüme sistemi ile kendine özgü franchise sistemi ve teknoport mağazaları sayesinde Anadolu’da hızla büyümeyi hedefleyen Bimeks bu yılsonuna kadar mağaza sayısını 80’e çıkaracak. Bu doğrultuda açılan Adana teknoport mağazası ile Bimeks’in toplam satış alanı 34.900’e çıktı.

Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışta yaptığı konuşmada “Ülkemizin Büyük Şehirleri arasında yer alan Adana’daki teknoloji talebi oldukça fazlaydı. Böyle büyük bir şehre teknoport mağazasının da çok yakışacağını düşündük. Adana’ya açılan yeni teknoport mağazamız sayesinde daha çok teknoloji ürünü, Bimeks farkını ortaya koyan hizmetlerle Adanalıların hizmetinde olacak. ” şeklinde konuştu. Ayrıca Bayraktar; internet online alışverişte bir devrim olan Bidakka hizmetinin de çok yakında Adana’da da hizmete gireceğinin müjdesini verdi. Bimeks “bidakka” hizmetiyle Bimeks.com.tr adresinden verilen siparişleri dakikalar içinde müşterilerine ulaştırarak internet alışverişinde bir ilke imza atmıştı. Bimeks’ten alışveriş yapmanın bir diğer avantajı ise “bipara”. Bimeks’ten alışveriş yapan bir müşteri, satınaldığı her hangi bir ürünün 3 gün içinde fiyatının düşmesi halinde aradaki fiyat farkı hesabında “bipara” olarak birikiyor ve sonrasında hiçbir kritere bağlı kalmadan istediği üründe kullanabiliyor. Müşterinin yapması gereken sadece e-mail veya GSM numarasını doğru olarak kaydettirmek.

Adana ve çevresine, kaliteli, avantajlı teknolojiyi sunan Bimeks, Teknoport mağazası açılışında onlarca üründe çok özel indirimler yaptı. Açılışa özel Samsung i9100 Galaxy Tablet S II 1849 TL yerine 1529 TL; i5 işlemcili HP Pavilion Notebook 1967 TL yerine 1149 TL; HP Compaq Mini Netbook 865 TL yerine 420 TL; Olympus Fotoğraf Makinesi 209 TL yerine 149 TL; 32” LG LED TV 1399 TL yerine 899 TL; LG 42” 3D LED TV 2699 TL yerine 1899 TL, Lenovo Notebook 1858 TL yerine 999 TL olarak satışa sunuldu.

News

Bimeks Haber