Sizlere yardımcı olmak için buradayız

Electro World değişiyor ama verilen sözler aynı kalıyor.


1 Kasım 2013 tarihinden önce yapmış olduğunuz satınalmalar ve bunlardan doğan ve doğacak haklar artık bizim güvencemiz altında.


Şunu bilmenizi isteriz ki, Bimeks'te siz değerli müşterilerimize sipariş ettiğiniz ürünü, istediğiniz zamanda ve arzu ettiğiniz şekilde sunmaya SÖZ veriyoruz. Bunun için gece gündüz çalışmaya da devam edeceğiz...Bimeks ile alışveriş

Bimeks, Electro World’ü size daha iyi hizmet sunmak için satın aldı. Yeni Bimeks sizlere en yeni ve geniş ürünleri sunmakla kalmıyor, deneyimli uzman ekibiyle satış anında ve sonrasında ihtiyaçlarınızın hepsine cevap veriyor. Türkiye geneline yayılmış mağazarımızla Bimeks tecrübesi artık size çok daha yakın.Mağazalarımıza uğramadan önce de bizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Sizi www.bimeks.com.tr adresine bekliyoruz…
Henüz bir www.bimeks.com.tr hesabınız yoksa, burayı tıklayarak hemen bir hesap açın ve Bimeks’in size özel hizmetlerinden faydalanmaya başlayın. Değerli müşterilerimiz çok yakında sizlere yollayacağımız bir email'de Electroworld.com.tr hesabınızı Bimeks.com.tr hesabına çevirmeye onay verip vermediğinizi soracağız. Şundan emin olabilirsiniz ki, onay vermediğiniz takdirde, bilgilerinizi sistemimizden sileceğiz.Size en yakın mağazamızı bulmak ve çalışma saatlerimizi görmek icin lütfen www.bimeks.com.tr/magazalar adresini ziyaret edin.Daha önce aldığım ürünü iade etmek istiyorum

Size verilen tüm sözler hala geçerli. Lütfen en yakın Electro World mağazası veya müşteri hizmetleri merkezimizle iletişime geçin.Ürününüz mü arızalandı?

Electro World mağazalarından satın aldığınız ürünlerin arızalanması durumunda, satış sonrası hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Lütfen en yakın Electro World mağazası veya müşteri hizmetleri merkezimizle iletişime geçin.Electro World hediye çekleriniz mi var?

Electro World Hediye Çekinizi tüm Bimeks mağazalarında kullanabilirsiniz.Electro World internet sitesinden verdiğiniz sipariş ne olacak?

1 Kasım 2013 tarihinden önce Electro World internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişleriniz söz verilen saatte elinize ulaşmadığı takdirde lütfen müşteri hizmetleri merkezimiz ile iletişime geçiniz. Problemi çözmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.Süper Destek paketim var, bundan sonra nasıl hizmet alacağım?

Electro World mağazalarından satın almış olduğunuz Süper Destek Paketleri ile ilgili sorularınız ve almak istediğiniz destek için 444 87 39 numarayı arayarak hizmet almaya devam edebileceksiniz.Aradığınız cevabı bu listede göremediyseniz, lütfen 0850 222 50 22 müşteri hizmetleri numaramızdan veya www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri web sitemizden bizlerle iletişime geçin. Müşteri hizmetleri hattımız 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Bimeks.com.tr

Hayatınızı kolaylaştırın

www.bimeks.com.tr üzerinden vereceğiniz siparişleriniz, bidakka ile dakikalar içersinde, aynı gün ya da belirleyeceğiniz tarih ve saatte kapınızda olacak.
Bimeks.com.tr

Fiyat farkını aldınız mı?

Bimeks yıllardır müşterilerine satın aldıkları ürünler için 3 gün boyunca fiyat koruması sağlıyor.
Bimeks.com.tr

iyi fiyat garantisi

Bimeks'te tüm ürünlerde iyi fiyat garantisi uygulanmaktadır.
Bimeks.com.tr

Unutma!

Miles&Smiles üyeleri Bimeks mağazalarından tüm ürün gruplarını kapsayacak şekilde yaptıkları alışverişlerden Bonus Mil kazanacaklardır.
Bimeks.com.tr

Garanti Ötesi Süper Destek

Garanti Ötesi Süper Destek hizmet süresi; Garanti süresi dahil ürünün satın alındığı tarihten itibaren toplam 5 yıldır.
Bimeks.com.tr

Konforlu garanti paketi

Konforlu garanti paketi ile garanti kapsamını genişletin, cihazınız servisteyken bile işleriniz aksamasın.
Bimeks.com.tr

Hep Yeni Teknoloji Kullan!

Şimdi satın aldığın ürün ile birlikte bu paketi al, 3 yıl boyunca istediğin zaman gel son teknoloji ürüne terfi et.
Bimeks.com.tr

Kiralama

Kısa Süreli ihtiyaçlarınız için satın almak yerine kiralayın.