Bimeks ile Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş arasında yapılan anlaşma ile, müşterilerimiz Bimeks mağazalarında alışveriş yaptıklarında, kredi kartı veya nakit ödeme yerine, 750TL ile 15.000TL aralığındaki alışverişlerini Paytrust ile 12 veya 24 aya kadar taksitlendirebilecekler.
Taksitlendirme işlemi için müşterilerimizin yanlarında bulundurmaları gereken tek evrak kimlik belgeleridir ( kimlik belgesinin arka yüzündeki bilgiler gerekli olduğu için sürücü belgesi ile işlem yapılamamaktadır ) İşlemleriniz geçerli bir kimlik ve imzalarınız dakikalar içerisinde sonuçlandırılacaktır.

Paytrust sisteminde;
Müşterilerimizin kendi rıza ve onayları ile muhtelif kamu ve özel kuruluşlar nezdinde Enigma tarafından risk analizleri yapılmaktadır ve analiz neticesi Şirketimiz’e iletilmektedir.
Bunun için müşterilerimizin bir bankada kayıtlı olan cep telefonun SMS gönderilmektedir.
Bankalarda kayıtlı bir cep telefonu bilgisi bulunmayan müşterilerimiz için Paytrust ile ödeme seçeneği uygulanamayacaktır.
Analiz sonrasında taksitli alışveriş talepleri onaylanan müşterilerimiz için ölüm, sürekli sakatlık istem dışı işsizlik, maaş farkından doğan finansal yetersizlik ve kritik hastalık durumları için Ferdi Kaza ve Borç Ödeme Sigortası Genel Şartları çerçevesinde lehdarı Şirketimiz olmak üzere S.S.Koru Sigorta Kooperatifi'nce sigorta yapılmaktadır.
Bu sayede yukarıda anılan durumlarda müşterilerimiz kendileri veya yakınları için sigorta güvencesi tahtında borç endişesi yaşamamış olacaklardır.

Paytrust 12 veya 24 ay taksit imkanının yanısıra, senet, kefil, evrak gibi prosedürleri de içermediği için müşterilerimiz için hem yeni hem de cazip bir seçenektir. Ayrıca kredi kartı kullanımı söz konusu olmadığı için müşterilerimizin kredi kartı limitini veya banka kredi limitini etkilememektedir.

paytrust